HABERLER

3. Data Center Türkiye Konferansı 20 Ekim 2015 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde Düzenlendi

Bilişim Altyapı Sistemcileri Derneği (BASİD) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Data Center Türkiye Konferansı 20 Ekim 2015 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’ne gerçekleştirildi.

“Sektörün Buluşma Noktası” mottosunu bir kez daha gerçeğe taşımış olan Data Center Türkiye Konferansı sektörde öncü yirmi bir sponsor ve yaklaşık sekiz yüz katılımcıya ev sahipliği yapmıştır. Data Center teknolojilerinin bütün yönleri ile ele alındığı konferansta eş zamanlı olarak üç salonda yirmi yedi konuşmacı katılımcılar ile buluşma imkanı bulmuştur.

Veri Güvenliği, Veri Merkezi Network Çözümleri, Veri Merkezi Güvenliği, Veri Merkezi Tasarımında Son Gelişmeler, Popüler Soğutma Teknolojileri, Güç ve Enerji Verimliliği, Enerji Yönetimi ve Tüm Veri Merkezi Çözümlerinin masaya yatırıldığı konferansta sektör mensupları Data Centerlar ile ilgili bütün yenikleri ve bilgileri bir arada bulma şansı yakalamıştır.

Kamu ve özel sektörün data center teknolojileri konusundaki bilgi ve birikimini, güncel teknolojilerin duyurulmasını ve paylaşılmasını kendine hedef edinen Data Center Türkiye Konferansı bir kez daha hedefine ulaşmanın ve tüm paydaşları bir kez daha buluşturmanın verdiği güçle ulusal ve uluslararası arenada daha geniş kitlelere ulaşma hedefiyle Data Center Türkiye 2016 Konferansı hazırlıklarına başlamıştır. 

Fuat Özal Plaza Meclis Mah. Teraziler Cad. Derviş Sok. No: 38/118 Madenler - Sancaktepe/İstanbul Telefon: 0216 912 08 43
Copyright © 2015 | BASİD Bilişim Altyapı Sistemcileri Derneği | Design : PEPS PROJECT