HAKKIMIZDA

 
Bilişim altyapı şirketleri yöneticilerinin bir araya gelerek kurmuş olduğu sektör derneğimiz “Bilişim Altyapı Sistemcileri Derneği” nin kısa adı BASİD’tir.
 
Derneğimizin amacı, bilişim sektöründe (bilgi ve iletişim teknolojileri, ağ teknolojileri, altyapı sistemleri, sektöre yönelik donanım ve yazılım üretimi, ses, veri, görüntü sistemleri) faaliyet gösteren şirketlerin oluşturduğu iş kolunu temsil eden bir sektör derneği olmaktır.
 
BASİD, üye firmalarımızın teknik, teknolojik, lojistik, satış, istihdam büyümesini ve kaynak paylaşımı için gerekli çalışmaları yapar, eğitim ve seminerler düzenler. Üyelerimiz faaliyet alanlarındaki doğru ve güncel bilgileri, web sayfamızdan rahatlıkla takip edebilirler.
 
Derneğimiz, sosyal sorumluluk ve faaliyetlerini yerine getirebilmek için üyeler arasında bağ kurarak,  iletişimi güçlendirecek etkinlikler yapmaktadır.  Hizmet standartlarını belirleyerek gereken tüm hizmeti üyelerine güncel olarak sunma hedefindedir.
 

Fuat Özal Plaza Meclis Mah. Teraziler Cad. Derviş Sok. No: 38/118 Madenler - Sancaktepe/İstanbul Telefon: 0216 912 08 43
Copyright © 2015 | BASİD Bilişim Altyapı Sistemcileri Derneği | Design : PEPS PROJECT